KONST / Litografier / Färglitografi 16033317
nr 1603 3317
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, ur Fredman epistlar No 18. Färglitografi, bildmått: 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 57x43 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:27:29
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)